Правила розміщення оголошень про вакансії на сайті www.liga.net

Розміщуючи оголошення про вакансію на сайті www.liga.net (далі – Сайт) фізична або юридична особа, що пропонує відповідну вакансію (далі – Користувач) погоджується з даними Правилами розміщення оголошень про вакансії (далі – Правила) та зобов'язується дотримуватися їх у повному обсязі. Подальше користування функціоналом сайту є можливим виключно на умовах, зазначених у Правилах.

Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним на Сайті, в тому числі за її відповідність вимогам чинного законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеною Користувачем інформації, Користувач зобов'язується самостійно і за свій рахунок урегулювати ці претензії.

 Загальні положення

 • Користувач зобовязується: не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію Сайту, не створювати кілька облікових записів від імені однієї особи, не розміщувати завідомо неправдиву інформацію, не використовувати Caps Lock, не розміщувати одну й ту саму вакансію в різних оголошеннях, уникати повторень у тексті оголошень, дотримуватися виключно нормативної лексики та не допускати образливих висловів.
 • Оголошення не повинні містити інформацію про вакансії, в яких пропонується робота у наступних сферах: заробіток в інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагають матеріальних вкладень, еротичні і окультні послуги.
 • Забороняється розміщувати оголошення, які не містять пропозицій про роботу; пропонують посередництво у працевлаштуванні за кордоном без зазначення номера та дати видачі ліцензії на даний вид діяльності; містять контактні телефони, вартість дзвінка на які перевищує стандартні тарифи; пропонують відправлення коротких sms або дзвінок на платний номер для запису на співбесіду або отримання додаткової інформації; пропонують роботу для волонтерів в благодійних організаціях; про проведення навчальних курсів, лекцій або майстер-класів; публікувати інформацію від імені організацій з некоректними назвами.
 • Забороняється використовувати Сайт для поширення реклами шляхом розміщення фіктивних оголошень під виглядом пропонування вакансій; публікувати на Сайті заклики до реєстрації на сторонніх сайтах, оголошення про найм чи підбір персоналу, співробітництво, партнерство тощо.
 • Зміст та форма оголошень не повинні порушувати норми законодавства та права або інтереси третіх осіб, а також закликати до порушення територіальної цілісності України, визнання незаконних адміністративно-територіальних утворень на її території, використовувати символіку або пропагувати сепаратистські чи терористичні організації.
 • Власник Сайту не несе відповідальності за зміст оголошень, опублікованих Користувачами та в жодному разі не відшкодовує будь-які збитки, які були нанесені Користувачу чи іншим особам при використанні ними Сайту.
 • Власник Сайту залишає за собою право: модифікувати/змінювати Сайт на свій розсуд без завчасного попередження про це; змінювати умови надання послуг; змінювати зовнішній вигляд оголошень; редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають цим Правилам, завдають шкоди власнику Сайту або третім особам, а також на свій власний розсуд без вказівки причини; використовувати опубліковані Користувачем оголошення у власних цілях; змінювати ці Правила в односторонньому порядку.
 • Порушникам правил може бути відмовлено у повторному розміщенні будь-якої інформації на нашому Сайті, а Користувач заблокований.
 • Користувач погоджується, що використовує Сайт як є. Адміністрація Сайту не гарантує, що його робота буде безперервною, безпомилковою та позбавленою шкідливих програм або інших дефектів. Адміністрація та Власник Сайту не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок порушення роботи Сайту, в результаті його використання або неможливості використання Компанією.

Вимоги щодо вакансій

1. Вакансія має розміщуватися в тому місті, в якому фактично буде працювати співробітник.

2. Вакансія не має містити прихованих даних або інформацію, доступ до якої є обмеженим, а також прямо чи опосередковано сприяти збиранню персональних даних інших користувачів без їхньої згоди.

3. Назви компаній та посад публікуються без лапок, дужок та інших символів.

4. У вакансіях забороняється ставити дискримінаційні вимоги до кандидатів щодо їхнього віку, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від кандидатів надання відомостей про особисте життя.

5. При розміщенні оголошення необхідно обирати категорію виключно відповідно до тематики вакансії, що пропонується та розміщувати одне оголошення тільки в одній категорії.

6. Зі змісту оголошення повинно бути зрозуміло, яка саме робота пропонується та на яких умовах. Туманні формулювання і повна відсутність чіткого опису є достатньою підставою для видалення оголошення.

Оплата та розміщення оголошення

1. Послуги Сайту є платними. Для розміщення оголошення на Сайті Користувач має заповнити відповідні поля форми та оплатити таке розміщення у відповідності до тарифів, вказаних у верхньому полі форми. Оплата проводиться у безготівковій формі за допомогою платіжного сервісу LiqPay і вважається здійсненою в момент надходження грошових коштів на рахунок отримувача.

2. Всі поля форми мають бути заповнені відповідно до їхньої назви та смислового призначення, згідно із правилами орфографії, пунктуації, стилістики та без зайвих скорочень. Заповнені поля у формі не повинні суперечити одне одному, а вказана в них інформація повинна відповідати дійсності.

3. При заповненні полів Користувач не має права: використовувати чужу електронну пошту або поштову адресу, створювати кілька облікових записів на Сайті, зазначати завідомо неправдиву інформацію.

4. У випадку, якщо через порушення Правил оголошення з Сайту було видалено вже оплачене оголошення або було відмовлено у його розміщенні, Користувачу повертаються сплачені ним кошти у повному обсязі. У разі блокування Користувача за повторне порушення Правил та видалення оголошення, оплата за нього не повертається

5. Усі оголошення, що розміщуються на Сайті, перевіряються адміністрацією Сайту. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни та виправлення в назву та текст вакансії з метою підвищення ефективності її розміщення, у тому числі видаляти зайву інформацію із назви та тексту оголошення, залишивши суть пропозиції.

6. Власник Сайту має право не допускати до публікації на Сайті вакансії, що суперечать цим Умовам та законодавству України. Оплата здійснюється в безготівковій формі за допомогою банківського переказу або банківських карток Visa, MasterCard.

Права інтелектуальної власності

 • Усі компоненти Сайту і Сайт в цілому належать Власнику та охороняються чинним законодавством у сфері права інтелектуальної власності. Усі права захищені.
 • Користувач підтверджує та погоджується з тим, що весь вміст і матеріали, які доступні на Сайті, захищені, включаючи, але не обмежуючись, авторським правом, торговельними марками, комерційною таємницею. Відтворення, копіювання або поширення в комерційних цілях будь-яких матеріалів або елементів Сайту без попереднього дозволу Власника Сайту суворо заборонено.
 • Розміщуючи оголошення, Користувач надає Власнику Сайту безстрокове невиключне право публічно демонструвати належні йому знаки для товарів та послуг та/або логотипи, розміщуючи їх на Сайті.

 Персональні дані

 • Користувачі Сайту (фізичні особи), використовуючи його функціонал, беззастережно та добровільно надають Власнику Сайту (ТОВ «ІА «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ», код ЄДРПОУ 35256286), свою безумовну згоду на обробку своїх персональних даних (далі – Персональні дані), що містяться в оголошеннях та інших супутніх матеріалах.
 • Обробка Персональних даних включає в себе будь-які дії та / або сукупність дій, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням Персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи Сайту, а також передачу його персональних даних третім особам без отримання на це окремої додаткової згоди від Користувача.
 • Розміщуючи оголошення, Користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач надає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.
 • Користувач може в будь-який момент вимагати від власника Сайту повного видалення його аккаунта і всіх Персональних даних з бази даних Сайту.
 • Метою збору, зберігання і обробки персональних даних є надання Користувачу можливості використовувати функціонал Сайту.