Ccloan credit: отзывы клиентов и условия кредитования

0 800 75 00 27

Условия

 • Вік від 18 років до 74 років
 • Фізичні особи - резиденти
 • Діючий номер мобільного телефону
 • Спосіб отримання кредиту: за реквізитами платіжної картки; отримання грошового переказу (основної суми кредиту) в пункті надання фінансових послуг платіжної організації

CCLOAN - компанія в Україні, яка с серйозним гравцем на ринку мікрокредитування. МФО виручить тих, хто гостро потребує грошових коштів. Якщо виникли затримки заробітної плати, не вистачає накопичень на придбання техніки або на поїздку за кордон, зверніться до фінансової установи.

З CCLOAN Ви зекономите Ваш час i отримаєте rpoші. Не виходячи з дому чи офісу за декілька хвилин бажана сума буде на Вашій картці. Максимально можлива сума першого кредиту становить 8 000 тисяч гривень.

Щоб оформити онлайн кредит, достатньо лише знати дані свого паспорта, IПH, банківської картки i мати при собі мобільний телефон. Звертаємо Вашу увагу, що обов’язковою умовою для отримання кредиту в CCLOAN с проходження верифікації за допомогою системи BankID HБY.

Важливо своєчасно повернути кредит та сплатити проценти за його використання, щоб i надалі мати право на фінансову допомогу. Максимальний строк повернення кредиту складає 30 днів. У разі відсутності коштів з метою виконання своїх зобов’язань за кредитним договором, можна продовжити строк дії договору, уклавши додаткову угоду в особистому кабінеті. Своєчасне виконання кредитних зобов’язань стане запорукою того, що вам не відмовлять у наданні грошової допомоги, коли звернетеся до нас наступного разу.

Умови кредитування в Ccloan

ССлоун Умови
Сума (ліміт), на який може бути надано перший кредит від 100 грн. до 8000 грн
Процентна ставка 1.99% в день, відсотки річних - 726.35% Клієнту може бути надано акційну пропозицію — кредит зі знижкою до 99%Сума при першому зверненні
Реальна річна ставка від 36 110.77% до 574 102% (залежить від обраних умов кредитування та виконання умов кредитного договору)
Строк кредитування від 5 до 30 днів
Способи отримання за реквізитами платіжної картки;
отримання грошового переказу (основної суми кредиту) в пункті надання фінансових послуг платіжної організації
Цільова група споживачів вік від 18 років до 74 роки
Необхідні документи паспорт, IПH, банківська картка, мобільний телефон
Необхідно пройти верифікацію за допомогою системи Bankld НБУ

Кредит в CCLOAN можна отримати:

 • пенсіонерам
 • студентам
 • до зарплати (споживчий кредит)
 • під 0.0199% - 1.99% (в залежності від умов отримання кредиту за акційною/стандартною процентною ставкою)

У вас с можливість подати заявку на кредит, якщо ви масте відкритий кредит в іншій фінансовій установі. Ймовірність схвалення заявки залежить лише від якості Вашої кредитної історії та наданої Вами інформації під час подачі заявки на отримання кредиту.

Як подати онлайн заявку в Ccloan?

У CCLOAN кредит в Україні можна отримати незалежно від місця перебування. Просто оформіть заявку на інтернет-сервісі, витративши кілька хвилин часу.

Для оформлення кредиту перш за все, потрібно заресструватись на сайті CCLOAN в ïi інформаційно-комунікаційній системі. Під час здійснення реєстрації внесіть у графи спеціальної форми свої особисті дані та іншу необхідну інформацію та поставте відповідну відмітку, якщо згодні з обробкою своїх персональних даних.

Від отримання коштів вас відокремлюs всього кілька кроків. Діяти потрібно так:

Пройти Ідентифікацію та верифікацію згідно з вимогами чинного законодавства.

Прив'яжіть до особистого кабінету персональну банківську картку, куди кредитор повинен буде перерахувати суму;

Використовуйте онлайн-кальнулятор для вибору періоду hредитування та відповідної суми.

Незабаром ви отримаєте SMS про результат розгляду заявки. У разі позитивного рішення та подальшого укладання кредитного договору, кошти буде переведено на картковий рахунок уже в день звернення (у разі вибору отримання кредиту на банківську картку). Менеджер не питатиме Вас про те, для чого Вам потрібна була фінансова допомога.

Як погасити кредит у Ccloan?

Отримавши кредит онлайн на картку, важливо повернути його в терміни, що обумовлені договором та сплатити проценти за його використання. Від цього буде залежати те чи зможете ви i надалі співпрацювати з CCLOAN. Для погашення скористайтеся такими способами:

 • за допомогою звичайного терміналу («Система», IBOX та ін.) готівкою;
 • через власний кабінет (перевести гроші без комісіі зі своєї картки, яка була прив'язана під час ресстрації облікового запису).
 • у касі будь-якого з найближчих банків (необхідно безпомилково вказати свої персональні дані, реквізити).

Якщо через обставини, що склалися, ви не можете внести платіж в обумовлені терміни, повідомите про це CCLOAN. Це дозволить уникнути неприємностей. При необхідності —активуйте послугу пролонгації та продовжіть дію свого кредитного договору.

Продовжити кредит у Ccloan можна на таких умовах:

 • •Проста активація послуги (безпосередньо на інтернет-сервісі, у платіжному терміналі);
  •Можливість зберегти добрі відносини з МФО, уникнути пені та штрафів;
  •Доступність. Не важливо, вперше ви звернулися до кредитора або користувалися послугами МФО, доступна пролонгація.
  • Чесність - потрібно лише сплатити відсотки за фактом використання позикових фінансів.

  За користування кредитом позичальник зобов’язаний сплатити CCLOAN проценти. Щоденна процентна ставка складає 1.99% за кожен день користування кредитом, Зі злісними неплатниками компанія обходиться суворо: мас право стягнути борг у судовому порядку. За потреби Ви можете скористатись послугою «Реструктуризація».

Чому варто взяти кредит у Ccloan?

Багато українців вже гідно оцінили переваги співпраці з мікрофінансовою організаціью. Серед основних плюсів користувачі зазначають:

Багато позитивних рішень. Відсоток схвалення - один із найвищих на ринку мікрокредитування.

Чесність. Вам не потрібно переживати про приховані комісїі та платежі. Підсумкова сума стане відомою відразу після розрахунку на калькуляторі.

Можливість сплатити борг достроково без нарахування додаткових процентів.

Прийнятні вимоги до позичальників.

Автоматизований розгляд заявок. Будь- коли можна звернутися до кредитора, щоб отримати фінансову допомогу.

Можливість отримати гроші вперше під акційний відсоток. Це вигідна пропозиція!

Декілька варіантів погашення боргу. Людина вільна вибирати, яке рішення с кращим: використовуйте один спосіб a6o змінюйте ïx щоразу.

Високий рівень захисту персональних даних. Ви можете не переживати, що інформація стане доступною для зловмисників.

CCLOAN не нараховує неустойку (штраф/пеню) за невиконання зобов'язань на період дії военного стану та 90 днів після його завершения.

Контакти

Сайт: ccloan.ua
Телефон: 0 800 75 0027
Умови кредитування www.ccloan.ua/yuridichna- informatsiya/
Юр адреса 03066, м. Київ, Голосіївський район, вулиця Михайла Максимовича, будинок 8
Час роботи цілодобово

Акції Ccloan

У компанії завжди є чим приємно здивувати i порадувати клієнтів. Акційні пропозиції доступні для кожного та знаходяться за посиланням: https://www.ccloan.ua/news ua/. Наприклад, зараз люди, які вперше звернулися до мікрофінансової організації, можуть під акційний відсоток скористатися кредитною допомогою.

Відгуки про Ccloan

Оставте свой отзыв 5 отзывов

Спасибо за ваш отзыв.
Сразу после модерации администратором сайту, коментарий будет опубликован.

Ошибка!!!
Проверьте правильно ли заполнены поля.

Ответ пользователю

Ваша оценка: