UA

Дискуссии о масках продолжаются. О чем предупреждает в своих рекомендациях ВОЗ

Дискуссии о масках продолжаются. О чем предупреждает в своих рекомендациях ВОЗ

экс-глава Центра общественного здоровья при Минздраве
12.06.2020, 19:32

Кому, где и какие маски рекомендует носить ВОЗ, объясняет экс-глава Центра общественного здоровья Минздрава Владимир Курпита

Всесвітня організація охорони здоров'я оновила Поради стосовно використання масок. Є сенс коротко прояснити про що іде мова, якраз на тлі дискусій щодо погішення епідемічної ситуації в Україні.

Читайте нас в Telegram: проверенные факты, только важное

Ось що змінилося для медичних працівників та громадськості.

По-перше, у сферах з високою імовірністю передачі вірусу ВООЗ радить використовувати одноразові медичні маски для усіх співробітників будь яких медичних закладів, а не тільки працівників, які мають справу з пацієнтами на COVID-19.

Іншими словами, коли медичні працівники виконують роботу у відділеннях кардіології або планової хірургії, де немає підтверджених пацієнтів з COVID-19, вони все одно повинні постійно носити медичну маску. Це ніби всім відомом, але таку рекомендацію не виконують.

По-друге, у громадських місцях з високим ризиком передачі вірусу ВООЗ нині радить особам старше 60 років і тих, хто має фактори ризику,  носити медичну маску в ситуаціях, коли неможливо дотриматися фізичної дистанції.

Третя рекомендація - для інших громадян. Їм можна використовувати немедичні (тканинні) маски, але в тих місцях,  де є високий ризик передачі вірусу і неможливо дотриматися фізичної дистанції - наприклад, у громадському транспорті, в магазинах,  або в інших обмежених або переповнених приміщеннях.

У ВООЗ підкреслили, що нова порада є оновленням попередніх вказівок, і що маски повинні використовуватися лише як частина комплексної стратегії

Крім того, ВООЗ випустила нові вказівки щодо тканинних масок. Згідно рекомендацій, вони мають складатися щонайменше з трьох шарів різних матеріалів. Для внутрішнього шару бажано використовувати абсорбуючі тканини, наприклад бавовну. Середній шар виготовляють з нетканих матеріалів, таких як поліпропілен (в якості фільтра ). А зовнішній шар має виготовлятися з відштовхуючих матеріалів, таких як поліестер.

Присоединяйтесь к Instagram Liga.net - здесь только то, о чем вы не можете не знать

У ВООЗ підкреслили, що нова порада є оновленням попередніх вказівок, і що маски повинні використовуватися лише як частина комплексної стратегії.

Наріжним каменем реагування у кожній країні має бути виявлення, ізоляція, тестування та нагляд за кожним випадком, а також відстеження та карантин кожного контакту.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное