UA

Пришел новый день - и он снова рабочий

Пришел новый день - и он снова рабочий

глава Государственной таможенной службы Украины в 2019-2020 гг.
22.04.2019, 15:24

Президенты приходят и уходят, а будущее Украины все равно зависит в первую очередь от нас (укр.)

Відсьогодні всі вже знають, що Володимир Зеленський виграв вибори і стане новим, 6-м по рахунку президентом України.

Почнемо із вже очевидного позитиву - це були найдемократичніші вибори в історії України, із найбільшою кількістю реальних кандидатів, неодноразовими змінами лідерів перегонів та найменшою роллю адмінресурсу, каруселей чи інших порушень. За це слід подякувати ЦВК, але, в першу чергу, ще чинному президенту Петру Порошенку.

Є і багато інших успіхів і вдалих рішень, за які слід сказати #дякую_Порошенко. ПроЗорро починалось із нарад в залах та ситуативній кімнаті Президента. Безвіз, українізація, декомунізація, Томос, чистка банківської системи, посилення армії, децентралізація, реформи газового ринку, дипломатичні перемоги тощо. Да і банально 4 роки тому я потрапив в уряд, просто надіславши резюме міжнародній рекрутинговій компанії, яка працювала на адміністрацію президента. Це був знак безпрецедентної відкритості як для України, так і для всіх пост-радянських країн. І за 4 роки я можу відверто сказати, що мене особисто ніколи адміністрація не просила про жодну послугу «у відповідь».

Але були зроблені і помилки, які, врешті, коштували Порошенку шансу переобратись - в першу чергу, кадрові. Наприклад, в оточенні президента і його політичній силі були персонажі, які відкрито і кулуарно боролись проти реформ, які робила наша команда, відкривали кримінальні справи і всіляко намагались встромити ножа у спину. У людей по всій Україні не з‘явилось відчуття справедливості і відкритості влади, щирості її намірів. Частина реформ були половинчасті і не виправдали очікувань українців, наприклад, в сфері боротьби із корупцією.

Я сподіваюсь, що Петро Олексійович зробив висновки із результатів - і ще зможе принести країні багато користі. Так само я сподіваюсь, що висновки зроблять і еліти в цілому - як би там не було, українці прагнуть змін. Вчора переможений кандидат зателефонував переможцю і привітав його, а також запропонував передати весь досвід і контакти. Так і нам всім - безпартійним технократам, активістам нових ліберальних сил, прибічникам нового президента і соратникам всіх кандидатів, що програли - треба тепер єднатись, аби будувати вільну, успішну, сучасну Україну. Настав новий день - і він робочий. Отже, вйо до роботи, лупати скалу! Стоїмо!

(Джерело - блог автора)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное