UA

Сам пью, сам гуляю: Зеленскому ближе тоталитаризм. Отставка Кабмина тому пример

Сам пью, сам гуляю: Зеленскому ближе тоталитаризм. Отставка Кабмина тому пример

народный депутат, уполномоченный по мирному регулированию конфликта в Донецкой и Луганской областях
04.03.2020, 14:52

Украина становится страной с полутоталитарным режимом управления. Кабмин, парламент есть, но на самом деле все это - филиалы Офиса президента (укр.)

"Більше ніякого кумівства і ніяких кулуарних призначень. Всі кадрові рішення будуть прийматися прозоро", - цей бадьорий текст зачитав у своєму відосику Володимир Зеленський напередодні першого туру президентських виборів.

А вже сьогодні фракція Слуга Народу імені Зеленського говорить про відставку уряду Зеленського і заміну цього уряду на новий уряд Зеленського, де будуть міністри Зеленського. Їх прізвища абсолютно не мають значення, тому що їх не знають в монобільшості. Ці прізвища були узгоджені на Банковій, визначені на Банковій, прийняті на Банковій. А Слуга Народу за них проголосує.

Цікаво, що "Слуги", які прийшли до парламенту тільки на зеленому бренді і на хайпі навколо Зеленського, сьогодні готові нести відповідальність за абсолютно незнайомих їм людей. 

Наскільки я знаю, всі "Слуги" сидять в інтернеті і судомно шукають біографії тих, хто стане міністрами. Шукають для того, щоб хоча би подивитися фотографії: як ці люди виглядають, скільки їм років, хто вони: чоловіки чи жінки, яка у них професія, який життєвий шлях вони пройшли.

За рік Україна з демократичної європейської країни стрімко перетворюється на напівтоталітарну диктатуру: з парламентсько-президентської на президентську модель управління державою, де начебто є уряд, парламент, але, насправді, все це перетворюється на філії Офісу президента. Можливо, сьогодні президенту Зеленському здається, що це круто, коли він сам-один все вирішує.

Насправді, Зеленський повинен усвідомлювати, що він один нестиме відповідальність за всі ці рішення. Це ж треба було додуматися пів року тому героїчно ліквідувати Міністерство аграрної політики, закрити Міністерство окупованих територій, знищити Міністерство екології для того, щоб зараз, у березні, героїчно створювати Міністерство окупованих територій. Знову героїчно писати графік Міністерства аграрної промисловості. Скоро прийде черга і героїчного створення Міністерства екології.

Взагалі, це повний нонсенс - те, що відбувається сьогодні з гілками влади. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, прізвища якого півроку тому не знало 99% населення країни, та й сьогодні 50% людей його не знає, героїчно приїхав на самокаті до Кабміну. 

Нам розповідали про уряд технократів, і повністю сплюндрували слово "технократ". Після такого поштовху, на самокатах з уряду вже виїжджають старі кадри, а заїдуть туди нові люди. Це будуть або "нові обличчя", або "крепкие хозяйственники". А через деградацію нових облич, які показали повне невміння управляти державними інститутами, зайдуть в Кабмін обличчя "крепких хозяйственников". 

"Слуг" не шкода, тому що вони самі винні в тому, що в них немає почуття гідності. В них немає усвідомлення, що парламент - це незалежна інституція, а депутати повинні нести відповідальність і перед президентом, і перед народом, перед своїми виборцями за формування уряду. Це -  не просто їх право. Це - право і обов’язок.

Насправді, якби вони дійсно шанували президента Зеленського, то могли би підставити плече і самі сформувати уряд, порадити когось, навіть, піти туди працювати. Зверніть увагу, яка коротка лава запасних - менша, ніж табуретка. Жоден з депутатів фракції Слуга Народу, принаймні зараз, не збирається йти в міністри - бояться, не готові, некомпетентні. 

А як же тоді всі ці байки про нові прекрасні обличчя, які докорінно змінять країну? На жаль, ми бачимо, що рік тому просто хайпанули країну, а зараз намагаються викрутитися і "роблять хорошу міну при дуже поганій грі".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное