UA

У Путина сложный период - президент РФ теряет позиции. Украине от того не легче

У Путина сложный период - президент РФ теряет позиции. Украине от того не легче

политик, дипломат, министр иностранных дел Украины в 2014-2019 гг.
18.05.2020, 09:02

Похоже, мы приближаемся к концу целой эпохи в России, статус-кво на перспективу Путину уже не удержать. Но он использует все возможные варианты (укр)

Рейтинг довіри населення Росії до президента Володимира Путіна, навіть за даними прокремлівської агенції - Всеросійський центр вивчення громадської думки - впав до 27%, а протестний потенціал, за даними іншої "напівофіційної" агенції ФОМ, зріс на 10%. В реальності цифри напевно ще більш вражаючі. 

Показати нерішучість в країні, де панує заточена на одну людину автократія, коштує дуже дорого. Схоже, ми наближаємося до кінця епохи в Росії, статус-кво на перспективу вже не утримати. 

"Купити" росіян буде майже неможливо і дорого. Те, як влада РФ бореться з коронавірусом, громадян не надихає. До того ж, Росія вийшла на друге місце у світі за кількістю випадків захворювань на COVID-19.

Якщо немає кроків, здатних підвищити рейтинг російської влади та особисто Путіна всередині країни, то залишається тільки набирати бали назовні. 

Пом’якшення санкцій можна було б "продати", але для роздратованих росіян навіть цього буде недостатньо. Потрібна зовнішня експансія, яка б повністю змінила політичний порядок денний. 

Вкиди стосовно українських регіонів, які начебто хочуть відокремитися, як і все в Росії, невипадкові. Згадки про Одесу, Миколаїв, Херсон та Запоріжжя - теж.

Росія використає будь-який, навіть найменший привід. Більш того, вона буде його послідовно створювати. Це єдине, що здатне відсунути розповзання режиму. 

Якщо Путін помилково поставив на вихід з переговорів з ОПЕК на фоні коронавірусу, то що заважає йому зробити це стосовно нас? 

Складнощі путінського режиму, помножені на виклики пандемії, роблять цей час дуже складним для нас, потрібна готовність номер один.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net

Комментарии

Последние новости
Популярное