UA

Эвакуация украинцев из Уханя: как это можно было сделать. 10 пунктов

Эвакуация украинцев из Уханя: как это можно было сделать. 10 пунктов

экс-директор по развитию Work.ua, основатель рекрутингового агентства "Борщ"
20.02.2020, 19:06

Вместо продуманной эвакуации граждан из эпицентра вспышки COVID-19, власть решила привезти их в страну, а уже потом как-то разрулить ситуацию (укр.)

Евакуація українців з епіцентру виникнення нового коронавірусу. Як це мало бути.

1. Після перших повідомлень про епідемію коронавірусу, Міністерство закордонних справ України обмежує виїзд українців до Китаю, а Міністерство інфраструктури скасовує всі прямі рейси з України в Китай.

2. Ще на початку січня МЗС складає список громадян України, які перебувають у Китаї та передає у Міністерство охорони здоров’я.

3. Протягом доби після отримання інформації з МЗС, МОЗ знаходить оптимальне рішення щодо розміщення на карантин наших громадян.

4. У медичні заклади, які будуть приймати розміщених на карантин, відряджені представники з центрального апарату МОЗ. Вони привозять на місця всю відому медицині інформацію про коронавірус і методичні рекомендації щодо лікування хворих та дотримання заходів індивідуального захисту для медперсоналу. Представник МОЗ постійно знаходиться в медичному закладі, який готується приймати "карантинних", спілкується з персоналом, роз'яснює ситуацію та не дає поширюватися паніці.

Читайте також - Коронавірус настає: кілька слів про профілактику і лікування 

5. Керівники областей і районів, де розміщені вибрані МОЗ медичні установи для карантину, запрошують на зустріч з президентом Володимиром Зеленським. Глава держави розповідає, як важливо для нації бути єдиною перед зовнішніми викликами і просить всебічного сприяння.

6. Окрилені високою довірою, місцеві чиновники їдуть в свої "Нові Санжари" і проводять наради з керівниками та представниками громадськості. Розповідають про заходи безпеки і високу місію "Нових Санжар" врятувати Україну від коронавірусу.

Читайте також - Коронавірус наступає: 2019 nCoV вбиває не тільки людей

7. Ті ж сільські активісти, що зараз блокують дороги, строчать у Facebook горді пости, що "швидше помруть разом з прибулими з Китаю, але не кинуть свої співгромадян у біді", і дякують Зеленському за високу довіру.

8. В Офісі президента збирають головредів провідних ЗМІ і наполегливо просять, щоб у погоні за лайками і шерами вони не постили заголовків про смерті від коронавірусу, а сконцентруватися на тому, що вірус лікується, а Україна ніколи не кидає своїх громадян у біді.

9. Через два тижні прилітає літак. В аеропорту його зустрічає хтось із високих чиновників. Медики вибирають серед прибулих когось явно здорового. Його додатково дезінфікують, а  високий чиновник тисне йому руку на камеру. Потім високий чиновник сам проходить повну дезінфекцію. Люди у всій країні бачать, що влада з народом, і не панікують.

Читайте також - "Ми не впадаємо у відчай". 5 розповідей жителів Уханя про ситуацію в місті-епіцентрі коронавірусу

10. Наші земляки прибувають у Нові Санжари, проходять карантин, а потім ще місяць ходять по етерах і розказують, як їм було страшно, і як вони вдячні українській владі, що не кинула їх у біді.

Але це дуже довго і нудно. Бачите, цілих десять пунктів. Тому ми зробимо простіше. Просто привеземо літак із потенційними носіями смертельного вірусу в країну, а там якось розрулимо. А, може, й ні. Але це вже інша сторіз, і на ній ми зрубаємо ще трохи лайків. Ваша влада.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное