UA

Мы – ваше оружие в этой войне

Мы – ваше оружие в этой войне

руководитель общественно-политической редакции LIGA.net
27.12.2020, 19:30

Весной LIGA.net едва удержалась. Нам помогли вы – наши читатели. Сегодня мы снова просим нас поддержать (укр)

Цього року ми твердо стояли на захисті інформаційного простору. Фільтрували події в хаосі дезінформації. Шукали справжні відповіді на складні питання. Цілий рік захищали інтереси читача.

Ми займались тим, що називається журналістика. І читач був нашим головним бенефіціаром. Ми жодного разу не полишали позиції і не змінили курс.

В новому році LIGA буде вашою зброєю проти несправедливості. Проти безкарності. Проти фейків. Проти військової пропаганди Росії. І проти корупціонерів.

Наступний рік ми зробимо роком війни за наші спільні цінності. Будемо говорити відверто. Ми будемо говорити, що Європейський Союз – єдина можливість розвитку, а НАТО – єдина можливість вижити і жити без війни.

Я вірю, що одного разу ми втілимо наші погляди в життя. Чому я в це вірю? Що мене надихає? Чому я ніколи не поїду і залишусь тут?

Тому що навесні в розпал кризи LIGA ледве втрималась. Половині людей нічим було платити. Так, журналісти були готові працювати за ідею. Тому що ми надто багато цеглин вклали в наш будинок. Але ми роками заробляли на чесній, а не чорній рекламі. І мали звільнити людей, тому що обрати джинсу – це була б зрада принципам і смерть проекту.

Але потім прийшли ви. Вас були тисячі. І ми встояли. І тепер ми точно знаємо: ми змінимо країну. Тому що є тисячі людей, яким вона потрібна. Тепер ми це знаємо.

Сьогодні я ще раз прошу вас підтримати нас щомісячним платежем. На будь-яку суму. Але важливо – щомісячно (liga.net/donation_ua або patreon.com/liganet).

Що ми обіцяємо? По-перше, ми збережемо наші спільні принципи. І будемо за них боротись. По-друге, ми відключимо для вас рекламу на сайті. Ми також будемо щонеділі надсилати вам переклади кращих статей зі всього світу. В наступному році запустимо найкращу українську версію. І напишемо ще більше матеріалів, як ті, що на обкладинці.

Ми, вся наша команда і ви, зробимо країну кращою. А життя поганих хлопців зробимо нестерпним. Я обіцяю.

Ставайте поряд.Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное