UA EN
Старший фахівець з кадрів (Senior HR Specialist)
Киевполная занятость

Описание

Ви HR професіонал в пошуках нового кар'єрного виклику? Ви зацікавлені в роботі, яка має сенс та мету? Хочете працювати в цікавому міжнародному середовищі? Тоді наша вакансія саме для Вас!

Ми шукаємо старшого фахівця з кадрів для забезпечення підтримки наших співробітників у Київському офісі Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода. Посада вимагає спілкування та співпраці з підрядниками, різними відділами, адміністраторами, претендентами на вільні вакансії та державними органами. Ваші обов’язки включатимуть як адміністративну складову, так і завдання, пов’язані з підбором нових співробітників та їх адаптацією в колективі.
Резюме та мотиваційний лист англійською мовою прохання надсилати: https://apply.teamio.com/public/respond?vacancy=1571918984&rps=202

Навыки

Освіта:

Ступінь бакалавра в галузі управління персоналом або суміжній галузі або завершення програми сертифікації в галузі управління персоналом; або еквівалентне поєднання освіти, навчання і досвіду роботи.
Досвід роботи:

Потрібно як мінімум 6-річний досвід роботи в сфері управління персоналом та / або адміністрування

Обязанности

Тісно співпрацює з менеджером з персоналу та клієнтами при розробці і розміщенні оголошень / оголошень про вакансії або вакансії. Створює заявки на послуги і координує оплату рахунків-фактур і пов'язаних рахунків-фактур. При необхідності координує і взаємодіє із зовнішніми кадровими агенціями.
Призначення зустрічей для співбесід (включаючи організацію поїздок). За запитом виконує перевірку рекомендацій для кандидатів з короткого списку. Забезпечує отримання необхідної інформації і даних від потенційних і нових співробітників до співбесіди і тестування (включаючи резюме і іншу документацію, пов'язану з працевлаштуванням).
Попередній відбір кандидатів шляхом проведення первинного відбору резюме кандидатів і телефонних співбесід, а також проведення співбесід в першому турі для кандидатів початкового рівня або обраних посад.
Організовує та сприяє працевлаштуванню нових або переназначених працівників, включаючи зв'язок з іншими відділами, такими як ІТ, та проведення навчальних занять за запитом.
Підтримує робочі місця і пов'язані бази даних, забезпечуючи їх повноту і актуальність, включаючи відповідні відповіді кандидатам.
Готує трудові угоди, листи з пропозиціями, зміни угоди, доповнення (повідомлення про розширення, переведення, підвищення по службі та інші дії щодо змін).
Направляє запити на дії персоналу (RPA) в PeopleSoft (нові прийоми на роботу, просування по службі, продовження, призначення, зміна даних, звіти про випробувальний термін) за запитом. І підтримує оновлену базу даних PS.
Керує процедурами звільнення/виписки, щоб переконатися, що вони завершені після звільнення, і всі документи/форми є у наявності для звільнених працівників.
Готує трудові угоди та зміни до угод для працівників та підрядників, RPA для персоналу та оновлює бази даних Peoplesoft та Netsuite.
Повідомляє про нові прийоми на роботу і звільнення в медичні страхові компанії і офіси соціального забезпечення, співпрацює з відділом пільг і адміністрування в Празі з питань реєстраційних форм, заяв і питань, пов'язаних з пільгами.
Створює досьє співробітників і все пов'язане з цим обслуговування та ведення обліку (паперові та електронні) для співробітників в групах клієнтів, а також повідомляє відповідні відділи про нових працівників. Готує підтверджуючі листи для співробітників.
Працює з менеджером з персоналу та адміністратором бюро для забезпечення дотримання трудового законодавства України, надає підтримку менеджеру з персоналу у трудових відносинах і питаннях зайнятості.
Співпрацює з відділом навчання і розвитку в Празі, щоб координувати внутрішні мовні програми та інші корпоративні тренінги.
Надає рекомендації для співробітників і підрядників щодо подання заяви на дозвіл на проживання / візу і продовження дозволу / візи, якщо це необхідно.
Координує спеціальні проекти за запитом; виконує інші покладені на нього відповідні обов’язки.

Условия работы

Ми пропонуємо цікаву роботу з метою і важливою місією
Конкурентоспроможну заробітну плату та пільговий пакет
Захоплюючу роботу з людьми різних культур, країн та походження
Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода
Радіо Свобода – це служба Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (РВЄ/РС), яка є незалежною медіакорпорацією, котру фінансує Конгрес США через гранти, які надає через Американське агентство глобальних медіа (U.S. Agency for Global Media, USAGM). РВЄ/РС керується законодавством США для надання точного, об’єктивного та професійного журналістського продукту для своєї аудиторії. Американським урядовцям, включно з керівництвом USAGM, заборонено втручатися в журналістську подачу інформації РВЄ/РС. Наша місія полягає у просуванні демократичних цінностей та інститутів, а також прав людини шляхом звернення до аудиторії тих країн, в яких свобода преси обмежена владою або наразі ще не стала нормою суспільного життя. Журналісти Радіо Свобода надають своїй аудиторії те, що їй недоступно з місцевих засобів інформації: новини без цензури, відповідальний обмін думками, відкрите обговорення проблем. РВЄ/РС прагне досягнути найвищих стандартів об’єктивної журналістики та висвітлення фактів, не піддаючись на тиск і спроби чинити вплив. РВЄ/РС поширює інформацію на різних платформах (інтернет, радіо, телебачення, відео) для аудиторії в 20 країнах Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Близького Сходу 25 мовами. Українська редакція Радіо Свобода існує з 1954 року.