UA

Інтерв'ю з Христо Грозєвим | Bellingcat і таємниці Кремля. Як виглядає передова війни зі спецслужбами (текст розіслано)

Bellingcat і таємниці Кремля. Як виглядає передова війни зі спецслужбами (текст розіслано) - Фото
Христо Грозев (кадры из фильма для European Press Prize)
25.03.2021, 11:35

Журналіст Христо Грозєв: "Під носом ФСБ і ГРУ відбулась масштабна спецоперація". Нова історія від LIGA.net

Впливова журналістська організація Bellingcat багато років на передовій війни з російськими спецслужбами. У цій нерівній битві демократія намагається відстояти право на існування в новому світі, де російські спецслужби, по команді Володимира Путіна, полюють на його політичних опонентів по всьому світу. Будь-який критик російського президента може бути вбитий. Журналісти – не виняток.

За версією Христо Грозєва, спецоперації українських спецслужб вивели їх в ТОП світових. Особливо завдяки операції проти ПВК Вагнера. Росія, за оцінкою розслідувача, тільки шоста. Як виглядає передова війни проти спецслужб Росії? Про це нова історія від LIGA.net: "Bellingcat і таємниці Кремля".


ПРЕМІУМ КОНТЕНТ. Цей текст написано за підтримки платних підписників LIGA.net. Він вже розісланий нашим друзям (шукайте на пошті / Патреоні). Ви дивитесь фрагмент матеріалу. Підпишіться на суму від 200 грн / місяць (тут або на Patreon), щоб отримати повний доступ до цього та інших найкращих текстів нашої команди. Ми також відключимо вам рекламу і будемо надсилати переказ 10 найкращих історій від топ-видань світу щонеділі.

У запеклій і таємній війні задіяні всі спецоргани Кремля – ​​починаючи від ФСБ (спецпідрозділ "Вимпел") і закінчуючи ГРУ (в тому числі під вивіскою ПВК Вагнера). Інструментарій росіян надзвичайно широкий: кілери використовують військову отруту (Солсбері), вбивають політичних опонентів з пістолета (Берлін), розстрілюють журналістів на узбіччі (Африка).

Володимир Путін зробив спецслужби конвеєром політичних вбивств, каже Христо Грозєв. І впливова організація Bellingcat роками ходить по стопах кілерів. Яка подальша доля розкритих вбивць (деяких з них відсилають до Сибіру, каже Грозєв)? Як спецоперація проти ПВК Вагнера вивела українські спецслужби в ТОП і хто займає інші місця? І багато іншого.

Кілька цитат:

Вивчаючи співробітників російських спецслужб, ми відчуваємо, що знаємо їх іноді навіть краще, ніж їхні дружини.


Я не думаю, що це може статися двічі в житті. Боюся, що ніколи не переживу чогось настільки неймовірного і шокуючого, як тоді...


Грозєв відповідає Захаровій: Почніть з визнання, що саме ви вбили Хангошвілі, щоб порівнювати себе і свої дії з США і вбивством бен Ладена.


Нещодавно дивилися зламану пошту одного генерала ФСБ. Він посилає підлеглому посилання до статті про нову ПВК і пише...


ПРЕМІУМ КОНТЕНТ. Цей текст написано за підтримки платних підписників LIGA.net. Він вже розісланий нашим друзям (шукайте на пошті / Патреоні). Ви дивитесь фрагмент матеріалу. Підпишіться на суму від 200 грн / місяць (тут або на Patreon), щоб отримати повний доступ до цього та інших найкращих текстів нашої команди. Ми також відключимо вам рекламу і будемо надсилати переказ 10 найкращих історій від топ-видань світу щонеділі.
Петр Шуклинов

руководитель общественно-политической редакции LIGA.net
Владислав Сердюк

журналист LIGA.net
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Еще по теме
ГРУ превратило шпиона из "бразильца" в "наркодилера", чтобы вернуть из тюрьмы – Bellingcat 28.11.2022Пара из РФ, подозреваемая в Швеции в шпионаже, была соседями с агентами ГРУ – Bellingcat 27.11.2022Оккупанты начали отвод техники из Чаплынки еще в конце октября – спутниковые снимки 12.11.2022"Банда мародеров, а не армия": TheInsider и Bellingcat о жалобах россиян в прокуратуру РФ 10.08.2022Палач с видео: Bellingcat и TheInsider идентифицировали россиянина, который пытал пленного 05.08.2022Почему украинцы так любят Джонсона, фейковый канадец на фронте. Обзор западных медиа 07.07.2022Bellingcat запустили интерактивную карту о военных преступлениях в Украине 19.03.2022ЧВК Вагнера. Украина собрала важные доказательства, но власти решили молчать – Грозев 05.09.2021Убийство Хангошвили в Берлине. Bellingcat нашел новые доказательства причастности ФСБ РФ 08.08.2021Bellingcat почти год расследует взрывы на военных складах в Украине, скоро закончат 08.08.2021Bellingcat расследует гибель главы Белорусского дома как возможную спецоперацию – Грозев 03.08.2021Киллеры ФСБ. Журналисты нашли еще один пример заказного отравления 09.06.2021Как заставить спецслужбы страдать. Лекция журналиста Bellingcat Христо Грозева – за минуту 17.05.2021Дело ЧВК Вагнера. Расследование Bellingcat опубликуют до встречи Зеленского с Путиным 03.05.2021Взрывы в Чехии были частью долгосрочной операции России против Украины – Bellingcat 26.04.2021"Фантазии оппонентов". Ермак прокомментировал информацию об отмене интервью с Bellingcat 26.04.2021"Идиоты". Грозев из Bellingcat обратился к ГРУ РФ: говорит, пытались взломать аккаунт 22.04.2021Как агенты ГРУ в 2014 году попали в ЕС и устроили взрыв на складах в Чехии – расследование 20.04.2021Есть новые данные. Показ фильма Bellingcat об операции по ЧВК Вагнера отложили – Бутусов 08.04.2021Грозев: Отравление Навального показало чудовищность спецслужб России 30.03.2021Грозев рассказал о судьбе раскрытых шпионов из РФ: Некоторых киллеров отправляют в Сибирь 30.03.2021Грозев ответил Захаровой: Признайтесь в убийстве Хангошвили, чтобы сравнивать себя с США 30.03.2021Bellingcat и тайны Кремля. Как выглядит передовая войны против спецслужб России 30.03.2021Дело о создании ЧВК. Агент НАБУ Шевченко связывает подозрение от СБУ с Вагнергейтом 25.03.2021Расследователь Bellingcat назвал топ-7 спецслужб мира: Украина среди лучших и выше России 25.03.2021Дело МН17: раскрыт загадочный "Орион" - это офицер ГРУ Иванников 25.05.2018
Вакансии
Больше вакансий
Junior SEO-спеціаліст
Киев Ligamedia
Manual QA Engineer
Киев Ligamedia
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости