Щонеділі ми надсилаємо вам переказ 10 кращих текстів з усіх куточків планети. Українською мовою.

Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа різними мовами, щоб бути в курсі. Тепер спеціально для вас ми доберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі. І перекажемо, про що пишуть найкращі медіа, у стислій версії щонеділі.

Хочете читати історії, які обговорює весь світ? Приєднуйтеся до тисяч українців, які вже підтримали якісну журналістику. Ставайте донатором на суму від 100 грн/місяць або підпишіться на BuyMeACoffe на будь-яку суму. І зустрічайте переказ кращих історій щонеділі (ми також вимкнемо для вас показ реклами та додамо до чату з нашою редакцією).

У новому випуску:

- Полювaння нa політиків. Понад 20 кандидатів на виборні посади були вбиті під час виборчої кампанії в Мексиці (The Washington Post)

- Критичний момент. Як затримка зброї США та інновації Москви сприяють військовому просуванню Росії (The New York Times)

- Безхатькам дали голос. Ірландія – одна з небагатьох країн, де мешканцям вулиць дозволять обирати владу (Politico)

- Шість типів політичних убивць. У замаху на Роберта Фіцо є "політичний мотив", але злочинець нетиповий (Die Welt)

- "Грузія прокидається в Росії". Чому залякування та побиття стали частиною акцій у Грузії. І куди вона рухається (Politico)

- Французи "понаїхали". Комендантська година і спалені магазини після протестів у Новій Каледонії через виборче право (The Guardian)

- Ядерна парасолька не захистить? Скажіть Макрону, що для захисту Європи без США потрібно більше, ніж ядерні бомби Франції (Politico)

- Уся країна дивилася, як міністр убив дружину. Скандальне вбивство (трохи не в ефірі) вразило Казахстан (Foreign Policy)

- Довічне для велосипедистів. Зміни до закону поставлять велосипедистів у Британії в один ряд з автомобілістами (The Times)

- Нерухомість Китаю – на паузі. Як Китай рятує свою економіку, викуповуючи непродані будівлі (Bloomberg).

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку