Щонеділі ми надсилаємо вам переказ 10 кращих текстів з усіх куточків планети. Українською мовою.

Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа різними мовами, щоб бути в курсі. Тепер спеціально для вас ми доберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі. І перекажемо, про що пишуть найкращі медіа, у стислій версії щонеділі.

Хочете читати історії, які обговорює весь світ? Приєднуйтеся до тисяч українців, які вже підтримали якісну журналістику. Ставайте донатором на суму від 100 грн/місяць або підпишіться на BuyMeACoffe на будь-яку суму. І зустрічайте переказ кращих історій щонеділі (ми також вимкнемо для вас показ реклами та додамо до чату з нашею редакцією).

У новому випуску:

- Туск: друге пришестя. Чи переживе новий прем’єр випробування проблемами, які накопичили його попередники (Politico)

- Кенійське "економічне диво". Безпрецедентний експеримент із грошовими виплатами кенійцям підсвітив несподівані тенденції споживання (National Public Radio)

- Мігранти на кордоні проти зброї для України. Чому підтримка для Києва зависла у Конгресі США (The New York Times)

- Есекібо чий? Венесуела вирішила анексувати регіон сусідньої Гаяни. Що від цього виграє особисто Мадуро? (The Washington Post)

- Сі прибирає опонентів. Як китайський лідер переймає методи Сталіна для усунення тих, хто може загрожувати його владі (Politico)

- Гра мʼязами. Чи можуть США дозволити собі більшу армію. І чи допоможе це запобігти конфліктам у світі (The Wall Street Journal)

- Криза довіри. У світі майбутнього країнам буде усе важче співпрацювати між собою – тож яким він буде? (Foreign Policy)

- Бажаєте залишити чайові? Чому пропозиції "подякувати" за обслуговування часом здаються надміру наполегливими (VOX)

- Гроші з неба. Наскільки перспективним є видобуток корисних копалин з астероїдів і чому досі спроби були невдалими (Bloomberg)

- Біжи, Сохіні, біжи! Як індійки завдяки бігу кидають виклик патріархальному суспільству (The Guardian).

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку