UA

Истории | Турция на грани, Победа над старостью, Суд-блокбастер. Лучшие истории мира

Турция на грани, Победа над старостью, Суд-блокбастер. Лучшие истории мира - Фото
Лучшие истории мира (коллаж – LIGA.net)
29.01.2023, 16:45

LIGA.net запустила сервис для подписчиков: пересказ лучших историй планеты за неделю

Щонеділі ми надсилаємо вам переказ 10 кращих текстів з усіх куточків планети. Українською мовою.

"Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа різними мовами, щоб бути в курсі, – розповідає керівник суспільно-політичної редакції LIGA.net Петро Шуклінов. – Тепер ми разом із журналістом Дмитром Бєлобровим спеціально для вас доберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі. І перекажемо вам у стислій версії щонеділі".

У новому випуску:

- Погані новини для Бундесверу. Як війна РФ проти України раптово викрила жахливий стан німецьких збройних сил (Der Spiegel)

- Синдром щасливої дівчини. Молоде покоління шукає свій стиль "позитивного мислення". Що це і чому становить небезпеку (The Washington Post)

- Туреччина на межі. Анкара віддаляється від своїх номінальних союзників і опинилася за крок до диктатури (The Economist)

- Обертається в інший бік. Здається, ядро Землі змінює напрямок руху. Що це означає (The Wall Street Journal)

- Яйця як розкіш. Інфляція в Єгипті занурила країну у катастрофічну бідність (The New York Times)

- Суд-блокбастер. У США судять главу мексиканського ФБР, який мав боротися з наркокартелями. Насправді він отримував хабарі та покривав їх (The Guardian)

- Бореться із самим собою. Конференцію по боротьбі зі змінами клімату та Національну нафтову компанію Абу-Дабі очолює одна і та сама людина (Politico)

- Замість діамантів — у черниці. Восьмирічна Деванші Сангві могла вирости та керувати багатомільйонним діамантовим бізнесом. Натомість вона буде жебракувати все життя (BBC)

- Ніхто не відвідуватиме родичів через 20 років. Китайські традиції зазнають драматичних змін на тлі скорочення населення (Insider)

- Знову 18 за $2 млн на рік. Як одна людина вирішила перемогти старість (Bloomberg).

Хочете читати історії, які обговорює весь світ? Приєднуйтеся до тисяч українців, які вже підтримали якісну журналістику. Ставайте донатором на суму від 100 грн/місяць або підпишіться на Патреоні на будь-яку суму. І зустрічайте переказ кращих історій щонеділі (ми також вимкнемо для вас показ реклами та додамо до чату з редакцією).
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Вакансии
Больше вакансий
Junior SEO-спеціаліст
Киев Ligamedia
Manual QA Engineer
Киев Ligamedia
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости