Каждое воскресенье мы присылаем вам изложение 10 лучших текстов со всех уголков планеты. На украинском языке.

Вам больше не нужно читать десятки мировых медиа на разных языках, чтобы быть в курсе. Теперь специально для вас мы подберем и отфильтруем только самые интересные и самые важные тексты со всего земного шара. И перескажем, о чем пишут лучшие медиа, в краткой версии по воскресеньям.

Читайте нас в Telegram: главные новости коротко

Хотите читать истории, обсуждаемые всем миром? Присоединяйтесь к тысячам украинцев, которые уже поддержали качественную журналистику. Становитесь донатором на сумму от 100 грн/месяц или подпишитесь на BuyMeACoffe на любую сумму. И встречайте перевод лучших историй по воскресеньям (мы также выключим для вас показ рекламы и добавим к чату с нашей редакцией).

В новом выпуске:

- Довга рука Пекіна. Як у Китаю зʼявилася нова тактика – атакувати дітей критиків Комуністичної партії в США (The New York Times)

- Ера нелюбові Макрона. Чому французького президента, переобраного на другий строк, усе більше ненавидять. Навіть у власному політичному таборі (Le Monde)

- Страх у Голлівуді. Чому повернення Дональда Трампа до Білого дому серйозно непокоїть галузь кіноіндустрії (The Economist)

- Свято наближається. Чи вдасться Парижу організувати Олімпійські ігри вчасно – і вернути їм репутацію (The Wall Street Journal)

- Глобальне охолодження. Усі ми знаємо, що живемо в часи глобального потепління, але от парадокс – спалювання викопного палива ще й охолоджує планету (The Washington Post)

- У пошуках часу. Як дослідження космосу трансформує наше уявлення про те, що вважати коректним вимірюванням часу (CNN)

- Лабораторія лібертаріанства. Як президент Аргентини Хавʼєр Мілей експериментує з економічними реформами – і чому найбільше випробування для країни ще попереду (The Economist)

- Зелені круїзи. Чи можуть круїзні компанії бути справді екологічними – і в чому зараз їхня проблема (BBC)

- Місце, щоб бути собою. Як Casa Susanna стала безпечним притулком для трансжінок в Америці 1960-х років (CNN)

- Піти по-президентськи. Після провалу на дебатах із Трампом Байдена закликають не балотуватися – чи він дослухається (VOX).

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку