Щонеділі ми надсилаємо вам переказ 10 кращих текстів з усіх куточків планети. Українською мовою.

Вам більше не потрібно читати десятки світових медіа різними мовами, щоб бути в курсі. Тепер спеціально для вас ми доберемо і відфільтруємо тільки найважливіші та найцікавіші тексти з усієї земної кулі. І перекажемо, про що пишуть найкращі медіа, у стислій версії щонеділі.

Хочете читати історії, які обговорює весь світ? Приєднуйтеся до тисяч українців, які вже підтримали якісну журналістику. Ставайте донатором на суму від 100 грн/місяць або підпишіться на BuyMeACoffe на будь-яку суму. І зустрічайте переказ кращих історій щонеділі (ми також вимкнемо для вас показ реклами та додамо до чату з нашою редакцією).

У новому випуску:

- Мільйон таджиків під підозрою. Як почуваються мігранти у Росії після теракту у "Крокус сіті холі" (The New York Times)

- Від "не принижуйте Путіна" до яструба. Як і чому еволюціонував у своїх заявах та діях Емманюель Макрон (The Wall Street Journal)

- (Чи) український голос у Конгресі. Як атаки на республіканку Спартц виявляють внутрішні розбіжності в партії (The Washington Post)

- Шрами, що нагадують про геноцид. Як Руанда вже 30 років оговтується від одного з наймасовіших геноцидів в історії, де було вбито близько мільйона людей (DW)

- Братство "правих" у Латинській Америці. Як Букеле, Мілей, Каст та Болсонару єднають прибічників (The Economist)

- Зона землетрусів. Чому нині ми можемо передбачити, де саме стануться наступні катастрофи, однак не знаємо, коли (VOX)

- Олдскул по-німецьки. Як німці, знані своєю любовʼю до банкнот, поступово відходять від готівки й адаптуються до карток (Der Spiegel)

- Кеннеді у пошуках виборців. Як скандальний кандидат намагається відібрати у Байдена підтримку латиноамериканців (Politico)

- Десятиліття Столтенберга. Роки чинного генсека НАТО на посаді добігають кінця: чи буде у нього гідний наступник? (Foreign Policy)

- Ідеї для Big Tech родом із 19 століття. Як технологічні компанії мають захищати вразливі категорії користувачів (Politico).

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку