UA

В обмене приколами победит тот, кто красиво выйдет из игры

В обмене приколами победит тот, кто красиво выйдет из игры

политический обозреватель, блогер
05.04.2019, 13:00

Порошенко против Зеленского - кто возьмет верх в постмодернистском предвыборном реалити-шоу (укр.)

Штабу Зеленського вдалося змусити Порошенка грати за власними правилами, умовами і форматом. Але чи був у Порошенка вибір не ввязуватися в цю катавасію і "чужий сценарій"?

Адже, якби Порошенко не погодився на виклики Зеленського - значить прояв би слабкість і боягузство та не зачепився би за можливість.

Порошенко ввійшов у гру доволі гідно - не просто зробив відеоролик у відповідь на пропозицію дебатів на НСК "Олімпійський", а ще й перехопив ініціативу і запропонував Зеленському разом прийти здати аналізи.

Зеленський фактично дав задню - то не та компанія повинна робити аналізи, то треба ще щоб вибачились, то давайте Тимошенко зробимо модератором дебатів. Тобто шукає тисячу і одну причину не домовитися про дебати.

Порошенко це зрозумів, і записав ще один відеоролик, в якому закликав Зеленського "бути мужиком".

Загалом, Порошенко якраз повинен був зробити якісь нестандартні та неочікувані кроки до дня голосування в другому турі, щоб здивувати українське суспільство та скоротити відстань до рейтингу Зеленського.

Чи вдалося йому це? Принаймні, він показав, що може теж бути сучасним. Замість нудних, довгих і пафосних промов, підлаштування під формат Зеленського додало динамічності та екшену. Виявляється, Порошенко не такий вже і "закостенілий".

Точний результат щодо настроїв українців покажуть на днях свіжі соцопитування.

Але є одне величезне "але". В суспільстві вже панує неймовірна інтрига, збудження, азартність, імпульсивність і емоційність. Це дуже сприятливий фон для голосування саме за Зеленського.

Тому Порошенку, якщо він хоче мати шанси на перемогу, вже час вийти з цієї нав'язаної сумбурно-каламбурної гри. І впродовж наступних двох тижнів спробувати перевести змагання із Зеленським на раціональний ґрунт.

Всі важливі та серйозні питання - вступ до ЄС і НАТО, війна з РФ на Донбасі, деокупація Криму, відносини з Кремлем, відносини з Угорщиною, Польщею та іншими сусідами - треба обігрувати в цікавих і сучасних форматах.

Досить жартівливих форм і сімулякрів, час обговорювати суть і сенси!

(Джерело - блог автора)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное