UA

Эффектность и эффективность - разные вещи. Что выберет Зеленский

Эффектность и эффективность - разные вещи. Что выберет Зеленский

политический обозреватель, блогер
11.10.2019, 14:09

Зеленский может быть самым открытым и трудолюбивым президентом. Главное другое - трансформировать это в конкретный результат для государства (укр)

Володимир Зеленський влаштував рекордну 14-годинну прес-конференцію, яка дійсно вражає - такого крейзі-формату світ ще не бачив. Дати персональну індивідуальну відповідь кожному журналісту з декількох сотень - це вау.

Просто раніше такого не було - завжди хтось із журналістів не встигав поставити запитання і ображався. А зараз, завдяки формату, всі отримали таку можливість.

Можна справедливо доколупуватись до відповідей президента: наївного прагнення "закінчити війну", визнання злочинців на основі опитувань на вулицях, пропозиції зустрітися з Шарієм, до ідіотського і непотрібного наїзду на журналіста НВ і Томаша Фіалу тощо.

Читайте также - Ответ Томаша Фиалы Зеленскому

Але факт залишається фактом - це найтриваліше спілкування президента з журналістами в історії. І це - не тепла ванна серед лояльних журналістів і експертів.

Однак, хочеться вийти за рамки оцінки чисто прес-марафону. Адже, можна бути найлюдянішим, найвідкритішим і, навіть, найпрацьовитішим президентом з надзвичайною фізичною і психологічною витривалістю. Але, головне інше - трансформувати все це в конкретний результат для держави.

Читайте также - Политическая фишка Зеленского, или Коммуникация как искусство

Вистояти у протистоянні з потужним ворогом, показати реальні результати у боротьбі з корупційною гидрою, продемонструвати стрімке економічне зростання. От якщо Зеленський досягне всього цього, тоді буде справжнім героєм.

Ефектність - окремо, ефективність - окремо.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное