UA

Я ненавижу СССР

Я ненавижу СССР

режиссер, бывший политзаключенный Кремля
18.05.2020, 17:13

Я ненавижу советского монстра много за что. Но больше всего за то, что его тени до сих пор ходят по Украине, не давая ей выбраться из болота (укр)

Я ненавиджу Радянський Союз. За те, що при утворенні цієї держави поклали мільйони життів у громадянську війну, щоб спробувати здійснити утопічну ідею. 

Я ненавиджу Радянський Союз за те, що ця ідея виявилася оманою, створивши кривавий режим. 

За те, що заганяли людей до колгоспів, забираючи їх майно, а хто вмів заробляти на землі, слали у Сибір на загибель. 

Я ненавиджу ту прокляту державу за десятки мільйонів загублених душ у репресіях, Голодоморі, Другій світовій війні, коли спочатку вона ліквідувала практично весь командний склад армії, а потім закидала ворожі кулемети тілами своїх бійців. 

За те, що вона знайшла винних у вигляді кримських татар, чеченців, калмиків та інших. 

За те що, всі сили ця держава витрачала не на те, щоб її громадяни жили щасливо та у достатку, а щоб розповсюджувати свій вплив по всьому світу, продовжуючи утворювати рабські країни-сателіти. 

Але найголовніше, за що я ненавиджу СРСР, це за те, що вони брехали своєму населенню десятиліттями. За те, що ми і досі не можемо позбутися його наслідків. За те, що він досі у голові у більшості росіян, які бажають його відтворення і тому підтримують агресію Путіна проти України. 

Я ненавиджу Совецького монстра за те, що його тіні ходять й по наший державі, не даючи їй перетворитися на щось краще, не відпускаючи її із болота корупції, популізму та брехні. Що наші люди, на жаль, не всі вижили з себе цій совковий спосіб мислення. 

Як наслідок ми гальмуємо у русі до Європи та справжніх реформах. 

Замість будівлі чесної держави, створюються мутні схеми, вбиваються та переслідуються активісти, а головне - знову прикидаються і брешуть.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости
Популярное