Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з нашим використанням куки.

Поліс ОСЦПВ онлайн

Пошук за параметрами

Тип: Легковий автомобіль. Об'єм двигуна: до 1600 см. м. Київ, Україна


Безкоштовно заповнимо поліс

Аби уникнути помилок при заповненні та зберегти ваш час ми пропонуємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО заповнити поліс за вас. Ми вносимо дані - ви отримуєте посилання на Liqpay для проведення оплати. Пишіть за номером 0674342471 (Телеграм або Viber) Послуга доступна щодня з 9:00 до 21:00 та без вихідних.

Як придбати автоцивілку онлайн?

Придбати поліс ОСЦПВ можна за лічені хвилини. Перегляньте відео, як виглядає процес покупки полісу, та сміливо оформляйте автоцивілку за найкращою ціною.

Чому у нас такі низькі ціни на автоцивілку?

- ми працюємо онлайн 24/7, тому не потрібно витрачатися на офіс;
- ми не маємо жодних відносин зі страховими агентами, тому надаємо вам хороші знижки;
- ми пропонуємо поліси в електронному вигляді, не витрачаючи кошти на папір;
- ми відправляємо автоцивілку онлайн на електронну пошту, виключаючи витрати на поштові пересилки
  Рейтинг надійності 8 з 10
  Франшиза:
  1500 грн
  Переваги:
  • Цілодобова гаряча лінія
  • Швидке прийняття рішення про виплату
  1369 грн
  Ціна у Міжнародна страхова компанія
  1328 грн
  Знижки діють з 27.08.20 до 12.10.20✅
  3%
  знижки
  Рейтинг надійності 10 з 10
  Франшиза:
  1500 грн
  Переваги:
  • Пряме врегулювання
  • Технічний, юридичний і медичний асистанс
  1704 грн
  Ціна у СГ ТАС
  1619 грн
  Знижки діють з 27.08.20 до 12.10.20✅
  5%
  знижки
   Рейтинг надійності 10 з 10
   Франшиза:
   1500 грн
   Переваги:
   • 25 років на ринку страхування
   • 8 мiсце у рейтингу Insurance Top за рівнем виплат
   • технiчний асистанс допомога в дорозі 24/7/365
   1734 грн
   Ціна у СК Країна
   1682 грн
   Знижки діють з 27.08.20 до 12.10.20✅
   3%
   знижки
    Рейтинг надійності 8 з 10
    Франшиза:
    1500 грн
    Переваги:
    • Можливість збільшити ліміт виплати
    • Підтримка 24/7
    1214 грн
    Ціна у СК Євроінс Україна
    1153 грн
    Знижки діють з 27.08.20 до 12.10.20✅
    5%
    знижки
     Рейтинг надійності 0 з 10
     Франшиза:
     1500 грн
     Переваги:
     • Швидка виплата
     1742 грн


     Жоден автомобіліст не захищений від попадання в аварію, і в такій ситуації як ніколи розумієш, настільки важливо страхування. На випадок потрапляння в ДТП необхідно обов'язково оформляти поліс ОСАГО. Що це таке, яким чином потрібно оформляти страховку, яку компанію краще вибрати для цього?

     Що таке ОСАГО

     ОСАГО - вид обов'язкового страхування, яке захищає інтереси людей, які постраждали через дорожньо-транспортну пригоду. В даному випадку мається на увазі страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Поліс ОСЦПВ, який також називають автоцивілка, дозволяє компенсувати збитки потерпілим людям (покриваються витрати винуватців ДТП). Страхові компанії оплачують ремонт постраждалих авто, лікування водіїв або пасажирів, покриття завданих збитків особистому майну (паркани, будинки, магазини та ін.).
     Щоб збільшити ліміт відповідальності, який забезпечується ОСАГО, кожен автомобіліст може придбати поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ). Завдяки цьому документу виплати можливі навіть в тих випадках, коли коштів по ОСАГО недостатньо для відшкодування шкоди, який був заподіяний життю, здоров'ю або майну сторонніх осіб.
     Важливо! В Україні автостраховка ОСАГО є обов'язковою для кожного власника транспортних засобів, які зареєстровані або тимчасово ввозяться на територію країни. Фактично оформлення поліса так само важливо, як наявність технічного паспорта або водійського посвідчення.


     Необхідність автостраховки

     Наявність страхового поліса дозволяє винуватцям аварій заощадити кошти, адже компенсацію завданої шкоди беруть на себе страхові фірми. Також плюсом ОСАГО вважається можливість відшкодування шкоди, якщо винуватець ДТП не був встановлений або керував автомобілем, не маючи такого права. В даних випадках кошти для компенсації виділяє фонд Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ).
     Якщо водії не хочуть оформити автостраховку, вони піддаються адміністративному покаранню (штраф від 425 до 850 грн.). Але страховку укладають зовсім не через штрафних санкцій, а у відсутності необхідності компенсувати завдану шкоду своїм майном при створенні аварійних ситуацій.
     Важливо! ОСАГО не йде на компенсування ремонтних робіт для машин винуватців ДТП, покриття ризику викрадення транспорту або аварій, що стали причиною катастроф природного або техногенного характеру.
     У згоді з чинним законодавством України, страхуванню обов'язково підлягають будь-які легкові і вантажні автомобілі, мотоцикли, моторолери, мікроавтобуси та автобуси, причепи. Поліс поширюється на всіх водіїв, які керують конкретним транспортним засобом. Але є окремі категорії осіб, які можуть їздити без оформлення поліса: учасники військових операцій, інваліди війни, інваліди 1 групи (або люди, що керують машиною в присутності власника). При створенні цими водіями аварійних ситуацій збитки відшкодовуються з фонду МТСБУ.
     Важливо! Термін дії ОСАГО варіюється від 15 днів до 12 місяців. Винятком є автомобілі таксі та перевізників: для них страховка діє до моменту наступного проходження техогляду транспортного засобу.


     Кращі страхові компанії ОСАГО України

     Перед оформленням поліса ОСАЦВ потрібно визначитися з найбільш придатною страховою компанією, з огляду на пропоновані умови, а також свої переваги. Для порівняння автостраховок пропонуємо розглянути найбільш відомі та надійні страхові фірми, представлені в Україні:
     · ТАС. Фірма входить у велику групу компаній поряд з промисловими підприємствами і організаціями з інших галузей. Багато автовласників вважають ТАС кращим страховиком України конкретно по ОСАГО, оскільки фірма надійна, пропонує більше 80 програм страхування, надає можливість перестрахувати ризики. Регіональна мережа складається з 29 офісів з понад 450 торговими точками.
     · «Оранта». Ще один лідер даного сегмента, який є «дочкою» фірми «Укрдержстрах». «Оранта» має статус приватної компанії з 2007 р, надає широкий перелік послуг. Клієнти обирають фірму за вигідні умови страховки авто і мінімальні ризики. Компанія має філії в різних містах по всій Україні, тому кожен автомобіліст може зручно і швидко оформити поліс ОСАГО.
     · «ВУСО». Наступний лідер ринку, що працює в сегменті довгі роки. Фірма надає широкий перелік послуг, а регіональна мережа складається з 25 офісів по всій країні. Для страхування автомобілів пропонується 80 програм, які розраховані на фізичних і юридичних осіб.
     · «Global Garant». Автострахування є основним напрямком фірми. Організація є фінансово стійкою, пропонує клієнтам цілодобовий колл-центр з кваліфікованими консультантами, а також гарантує оперативне регулювання різних страхових випадків.
     · «Альфа страхування». Дана фірма активно працює в сфері страхування транспортних засобів. На сьогоднішній день кількість клієнтів компанії перевищує 500 тисяч. Хоча пропонує відносно небагато програм для страхування (близько 20), багато автомобілістів вирішують купити автостраховку саме в цій фірмі завдяки вигідним умовам співпраці.
     · За відносно короткий термін компанія змогла увійти до списку лідером ринку автострахування не тільки в Україні, але і в інших країнах Європи. Фірму вибирають за прекрасні робочі показники і високу надійність. UNIQA пропонує 90 програм страхування, має широку мережу представництв в Україні (понад 250 відділень).
     · «УПСК». Фірма пропонує чесні і прозорі умови, має хорошу історію і репутацію, відрізняється стабільністю виплат, відсутністю порушень законів та умов договорів. УПСК пропонує 75 програм, включаючи страховку авто онлайн. Регіональна мережа включає в себе близько 100 торгових точок по всій Україні.
     Вибравши надійну фірму для оформлення страхового поліса ОСАЦВ, кожен український автомобіліст може захистити свої інтереси і заощадити на витратах при серйозної аварії.


     Наш сервіс надає послуги з оформлення електронного поліса ОСАЦВ. На сайті власники авто можуть прорахувати вартість страховки на спеціальному калькуляторі, оформити заявку в режимі онлайн на покупку поліса, підібрати краще рішення максимально швидко і просто. Для кожного клієнта сайту діють низькі ціни, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сервісу не викличе труднощів з покупкою автоцивілки.
     Досвід роботи в сфері продажу е-полісів та оперативність обслуговування клієнтів є ключовими аспектами в роботі сервісу. Вам достатньо заповнити просту форму страхового поліса, ознайомитися з кінцевої версією документа і після оплати завантажити ОСАГО з електронної пошти.

     Оформляйте ОСАГО прямо зараз по знижці!